Bu sayfalarda yer almak istiyorsanız lütfen Marmaris Uluslararası Yat Kulübü'ne başvurunuz.

İletişim :

Tel : 0 252 413 38 77
Faks : 0 252 413 38 78
E-posta miyc@miyc.org

ERGO

ERGO

Netsel Marina

Netsel Marina, Türkiye'de gerçek anlamda modern marina hizmeti vermeye başlayan ilk tesislerden biridir. Halen Türkiye 'deki en büyük üç marinadan birisi olan Netsel Marina, 1989 yılından bu yana Marmaris ilçe merkezindeki ana marina olarak faaliyet göstermektedir. 2005 yılından itibaren, Setur Marinaları ve Torunlar Şirketler Grubu ortaklığı ile işletilmektedir.

Netsel Marina faaliyete geçişinden kısa bir süre sonra özellikle Marmaris ve yakın coğrafyadaki Datça Yarımadası, Gökova Körfezi, Göcek-Fethiye Körfezi, Bodrum yarımadası gibi nitelikli ve yat turizmine elverişli kıyılara sahip bölgelerdeki marina ihtiyacını ve marinacılık  potansiyelini açığa çıkarmış, sektörde deneyimi ve başarısıyla öncü bir rol oynamıştır.

Netsel marina halen sözkonusu coğrafyadaki merkezi konumu ve uluslararası yatçıların gümrük ve pasaport kontrolü gibi zorunlulukları yerine getirebilecekleri az sayıda marinadan biri olarak önemini korumaktadır.

www.netselmarina.com

Netsel Marina

Marmaris Belediyesi

Marmaris Belediyesi

Şentop Sigorta

1990 YILINDA Marmaris'te Sevda Şentop şahıs şirketi olarak kuruldu. Ilk gunden berı yat sigortaları ilgi alanında olan firmanın ŞENTOP SİGORTA olarak şirketleşmesi 1995 yılında gerçekleşti.

Marmaris'in en çok pirim üreten acentesi, Allianz şirketinin Ege Bölge birincisi ve ALLIANZ Türkiye'nin ilk 10 acentesi içinde PRESTİJ ALLIANZ ACENTE ünvanına sahiptir. Genel çizgisi ÖNCE HİZMET olan firma ; Marmaris,İçmeler,Göcek,Turunç olmak üzere 4 ayrı ofiste 15 deneyimli iş arkadaşı ile hizmetini sürdürmektedir. YAT SİGORTALARI'nda Türkiye'de en çok poliçe adedine sahip olan acentelik doğru risk, doğru ve uygun fiyat politikası ile YAT sigortalarında IDDALIDIR.

Diğer sigorta türleri, sağlık ,mesleki sorumluluk poliçeleri içinde sürekli gelişme gösteren sektöre öncülük yapmaktadır.

Sigorta bilgisi ,hızlı ve doğru hasar ödeme konusundaki titiz çalışmaları yanında 20 yıldır Türk yelken sektörüne şirketinin imkanlarını sponsorluk olarak kazandırmaktadır.

Marmaris, Göcek de genç yelkencilere destek vermekte, uluslararası yarışlara ve boat showlara sponsorlık yapmaktadır.

Amacı sigortanın yaygınlaşması, halkın bilinçlenmesi olan ve çizgisi önce hizmet olan Şentop Sigorta, liderliğini sürdürmek ve gençlere sigortacılığı meslek seçmeleri konusunda örnek olma felsefesindedir.

Tel: +90 252 412 6264

Şentop Sigorta

Setur Marmaris

www.seturmarinas.com

Setur Marmaris

Offshore Sailing

Offshore Sailing

Phoenix

Phoenix

Yüksel Yatçılık

Yüksel Yatçılık

SK Yachting

SK Yachting

Ahu Hastanesi

Ahu Hetman Hastanesi 1993 yılında bölgemizin ilk özel hastanesi olarak hizmete başlamıştır. 2001 yılında ISO 9001:2000 Kalite belgesi alan hastanemiz ayrıca Bebek Dostu Hastane ünvanına da sahiptir.Yurt dışında 167 sigorta şirketi ile bağlantılı çalışmaktadır.

Kalite politikalarımız arasında tanıda doğruluk, tedavide en kısa sürede istenen sonuca ulaşmak ve böylece hastamızı en kısa sürede normal yaşamına döndürmek ana ilkemizdir.
Ayrıca destek hizmetlerinin kalitesini arttırmak, teknoloji takibi, hasta bilinçlendirme ve sosyal destekler, tıbbi deontolojiyi uygulama, çevre duyarlılığı, sürekli gelişim kalite politikalarımızdandır. Hizmet içi eğitimleri hasta memnuniyetinin düzeyi ve sürekliliğinin temel taşı olarak algılar ve uygularız.

www.ahuhetman.com

Ahu Hastanesi

The Beachfront Hotel

www.thebeachfronthotel.com

The Beachfront Hotel

Begonville Beach Hotel

www.begonville.com

 

Begonville Beach Hotel

Mıknatıs Yachting

www.miknatisyat.com.tr

Mıknatıs Yachting